Victor Orwellsky
Kod Władzy - Tajemnica Czternastej Bramy

Zachęcamy czytelników magazynu "Ochroniarz" do zapoznania się z najnowszą powieścią Victora Orwellsky'ego pt. "Tajemnica Czternastej Bramy"

"Kod Władzy" Victora Orwellsky'ego to zdumiewająca powieść akcji, która demaskuje przeszłość i teraźniejszość. Powietrze aż huczy od ilości spisków, a dobrze znana historia skrywa mnóstwo mrocznych tajemnic, które wciąż mają moc zmiany układów sił. "Kod Władzy" jest dla odbiorcy szokującą dawką informacji. Każdy kolejny rozdział dostarcza nowych rewelacji na temat działań Hitlera, drugiej wojny światowej, organizacji, a także współczesnej polityki, która wcale nie jest taka pokojowa, jak nam się wydaje. Autor dobrze się przygotował, swoje wywody popiera dawką faktów i wniosków. Orwellsky został określony mianem polskiego (śląskiego) Dana Browna. Oczywiście, debiutant musi zostać szybko zaszufladkowany, choć akurat to skojarzenie może jedynie przysporzyć książce fanów.

Powieść młodego pisarza jest powiewem nowości na polskim rynku wydawniczym. Nareszcie otrzymujemy solidną porcję sensacji osadzonej w realiach dobrze nam znanych. Orwellsky jako debiutant nie boi się wyzwań, śmiało projektując obrazy z przeszłości i współczesnej areny politycznej. Fabuła to prawdziwy rarytas dla historyków i politologów. W ich głowach powinno zawrzeć od pytań, oburzenia i chęci dyskusji. Rękawica została rzucona. Czy Polska jest na to gotowa?

"Boję się, że ta książka już wkrótce zostanie zakazana. Za bardzo obnaża to co dzieje się na świecie, łączy pozornie niezależne fakty w logiczną całość"
fragment recenzji

orwellsky.blogspot.com


Skoczek Spadochronowy Służb Ochrony
Europejskie Centrum Analiz Geopolitycznych